Yeni Yıla Özel tasarım Taş Çerçeve

01.12.2019 11:12 Yeni Yıla yenilikçi kaliteli hediyelik, ucuz Akrilik Taş Fotoğraf Çerçevesi; Üretim ve imalatta 20 yılı aşkın deneyime sahip, Her tasarım eşsizdir zihniyetinde var olan tasarımların danışmanlığı, geliştirilmesi, hayata geçirilmesi için gerekli üretim tecrübesine sahip First Consept Tasarım, Çekmecehaber Ailesi olarak The Art of Corian, Akrilik Taş fabrikasyonculuğunda devrim niteliğinde bir çalışma ile ürün piyasaya pazar araştırması için sunuma esnafımızı destek kampanyası ile hazırlanıyoruz.
Aktaş Fotoğraf Çerçevesi  Modelleri, Tasarlanabilir, Boya ve petrol ürünleri içermez her taş gibi zımpara ile çok özel teknik ile parlatılabilen, steril, dayanıklı, şık, portatif, seri üretilebilen çerçeve modelleri hizmetinizde. Ahşap kadar sıcak, Çelik gibi güçlü, ağırlığı, hacmi, şık tasarımı ve kişiye özel tasarlanabilen çok özel çerçeve.   
Fotoğrafçılar ile başlayarak esnafı destek kampanyasının ilk ürünü olan cns ve uv baskı ile tasarlanabilir alternatif çerçeve modelleri  aralık ayı içerisindepiyasalara iniyor.  Ayrıca projeleri tamamlanmış ev ve ofis gereç ve aksesuarları 2020 yılı içerisinde piyasalara sırası ile arz edilecek.


Profesyonel Hizmet Anlayışı

First Consept Yapı ; Misyonu, İşimizi ağızdan ağıza, tekrarlanan iş ve önerilerle büyüttük  sıra dışı bir müşteri hizmeti seviyesi sunmamızı sağlayan kombine becerilerimize, süreçlerimize ve sektör deneyimimize bağlı olduğuna inanıyoruz.


Ağızdan ağıza ve sosyal medya aracılığı ile kalite ve fiyat politikamız ile sizlere hizmet vermeye devam edeceğiz.


Üretim ve imalatta 20 yılı aşkın deneyime sahip, 1996 yılında kurulan İstanbul Türkiye merkezli, İngiltere, Hampshire'da bir Satış ve Teknik Destek ofisine sahip bir kuruluş.Corian'ı Destekleyen ürünlerde Yüksek deneyim

Ayrıca Ahşap, Metal, Paslanmaz Çelik, Cam ve Kompakt Laminat ile çalışan çok özel bir Solid Surface İmalatçısıyız.Yüksek teknoloji üretim ve montaj becerilerine sahip 25.000'den fazla kurulum çalışmaları yaptık halen devam etmekteyiz.

Kapasiteli Fabrikasyonculuk

2.200 metrekare Fabrika Çalışma Alanı, 55 Çalışan, 3D Tasarım ve İmalat, yüksek teknoloji CNC makinalar, şablonlama ve kalıplama termoform tesisleri, kaplama uzmanları, 25.000 m2 üzeri katı yüzey dış cephe kaplama uygulamaları, 20.000 m2 üzeri katı yüzey iç kaplama uygulamaları, Türkiye ve avrupa'da sergiler, global hizmetleri verilmektedir.Planlama, tasarım ve inşaat süreçlerinin her aşamasında deneyimli ve her türlü sözleşme kapsamında çalışabiliyoruz.
Misyon ve Vizyon da İnanilmazı Gerçekleştirmekteyiz.

 Profesyonel ekip çalışması, uzmanlıkla karar verme ve etkili iletişim, her bir projeyi müşterilerimizin memnuniyetine sunmak için uzun zamandır kullandığımız niteliklerdir.İmalat ve üretim tesisi, çeşitli projelerde en yüksek kalitede işçilik sağlama misyonumuza ulaşmak için iyi bir donanıma sahip olmamızı sağladı.Makine Parkuru

3D CAD ve Solid Works yazılımını kullanarak size planlar, bölümler, kotlar ve 3D görseller sunmaktayız. Üretim tesisi  İstanbul, Türkiye merkezlidir. Mağazacılık için, Solid Surface kullanan çeşitli sektörlerde komple montaj ürünleri üretebilen  (Corian, Crion, Staron, Highmax, Hanex, Kerrock), Ahşap, Metal, Paslanmaz Çelik, Cam ve Kompakt Laminat. CNC - İmalat parçaları üretmek için CNC router işleme ve çizimini AutoCAD ve Solid Works'te kullanıyoruz. CNC'miz, üretim hattını çalıştırmanın yanı sıra perakende parçaları tek tek yapma yeteneğine de sahip.  Metal İşleri - Çeşitli metaller ve yüzeyler kullanarak, kaliteli ürün üretmek için en son makinelere erişme olanağımız var. Nitelikli işgücümüz, makine kapasitemiz ile desteklenmektedir.

Fotoğraf Baskılı Mini Kutu

Mühendislik ve Deneyimli Ustalık

 CAD ve 3D çizim teknolojisini tam otomatik CNC teknolojisiyle birleştirerek, işlevsel, estetik açıdan hoş ve garantili bir ömre sahip bir yüzey üretiyoruz. Termoform - Katı yüzey malzemeleri esnek bir şekillendirme sıcaklığına ısıtılır, kalıpta belirli bir şekle getirilir ve kullanılabilir bir ürün oluşturmak için kesilir. Tabaka bir fırında, kalıbın içine veya üzerine gerdirilebilecek ve bitmiş bir şekle soğutulabilecek kadar yüksek bir sıcaklığa ısıtılır. Kontrplak veya MDF'den, soğutulurken malzemenin arasına yerleştirilmesi için bir kalıp seçimi yapılır. Malzemeyi bir kerede üç yöne bükerek veya düz tabakayı bir yöne biçimlendirerek 2D Termoform üretebiliriz.

 3 Boyutlu Duvar Kaplama Çeşitleri

Montaj ve Teslimatta Disiplin

Tüm bitmiş ürünler, dünyanın her yerindeki müşterilerimize gönderilmeye hazır, kuruluma hazır halde parçalara ayrılmıştır. Projelere firmamız ile çalıştığınız süreç boyunca tüm işlemlerinizi koordine edecek, irtibat ve çözüm noktanız olacak bir proje yöneticisi yetkili atanmaktadır. Müşterilerimize özel iş gücümüz tarafından sadece “şirket içi” olarak tasarlanan ve üretilen ürünleri tedarik eden, aynı zamanda kendi teslimat ve kurulum ekiplerimiz tarafından teslim edilen ve kurulan ürünleri tedarik eden müşterilere özel bir hizmet sunuyoruz.

Giriş Bankosu ve Duvar Kaplamaları

İmalattan Teslimata Tecrübe

Her proje için detaylara dikkat etmeye ve zamanında teslim edilmesine ve kurulmasına odaklanıyoruz. Amacımız kurulum ve montajları devam eden işinize en az parazit ile tamamlamaktır. Bunu başarmak, montaj sürelerini kısa tutmak için ürünlerin yalnızca birkaç ayrı bileşenle kolayca monte edilebilecek şekilde tasarlandığından emin oluruz. Ayrıca kurulum ekiplerimizin ayrılmadan önce tamamen hazırlanmasını ve organize edilmesini sağlıyoruz. Tesis bünyesindeki ekibimizin güler yüzlü ve profesyonel olmalarından gurur duyuyoruz.

Doğrama Yüzeyleri

First Concept tamamen koordine edilmiş bir kurulumla tasarım konseptini gerçeğe dönüştürmek konusunda uzmanlaşmıştır.

 Özel Haber ; Zeki Kıran