Sosyal mesafe, hijyen Sosyal Tesisler faaliyette

07.06.2020 10:06 Sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uygun yeni düzenlemeler ile Küçükçekmece Belediyesi’nin Sosyal Tesisleri alınan önlemlerin ve yapılan düzenlemelerin ardından misafirlerini kabul etmeye başladı.

KÜÇÜKÇEKMECE BELEDİYESİ  SOSYAL TESİSLERİ HİZMETE AÇILDI

Küçükçekmece Belediyesi Koronavirüs (COVİD-19) tedbirleri kapsamında yaklaşık 2.5 aydır kapalı olan sosyal tesislerini hizmete açtı.1 Haziran’da hayata geçirilen  yeni normalleşme takvimi gereği belediyeye ait sosyal tesisler yeniden hizmet vermeye başladı. Hijyen kurallarının sıkı şekilde uygulandığı sosyal tesislerde masalar sosyal mesafe ve oturma düzeni kurallarına uygun olarak düzenlendi.


Küçükçekmece Belediyesi, 1 Haziran’da başlayan yeni normalleşme süreciyle birlikte Soğuksu, Selçuklu ve Halkalı Sosyal Tesislerini hizmete açtı. Tesisler, sosyal mesafe kurallarına uygun oluşturulan yeni oturma düzeniyle yeniden misafirlerini ağırlamaya başladı.

Sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uygun yeni düzenlemeler yapıldı


Küçükçekmece Belediyesi’nin Sosyal Tesisleri alınan önlemlerin ve yapılan düzenlemelerin ardından misafirlerini kabul etmeye başladı. Masaların sosyal mesafe kurallarına uygun şekilde düzenlendiği sosyal tesis içerisinde misafirler için sosyal mesafe uyarı levhaları asıldı.
Yeni kurallar gereği maske takma zorunluluğu olan tesislerde, personelde maske takarak ve servis esnasında mesafe kurallarını koruyarak hizmetlerini gerçekleştiriyor.

Küçükçekmece Haberleri
çekmecehaber