SON SELİM İSTANBUL'U FETHETMİŞ GİBİYDİ

19.03.2019 12:03 Sosyal medyayı da arkasına alan ve basından aldığı rüzgar ile Bağımsız Türkiye Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı selim Kotil; Silivri'de 18 Mart Çanakkale Zaferi kutlama programında, Projeleri ve talana son vereceğim söylemleri ile Prof.Dr. Haydar Baş'ın Hoşgeldin Atatürk eserinin yanı sıra, Milli Ekonomi Modeline dayalı proje açıklamaları ile Silivri halkı tarafından son selim olarak nitelendirldi.
HABER İLE İLGİLİ DETAY VİDEOLAR OYLAR SELİM KOTİL'E ALEVİ CEMAATİNDEN BİR VATANDAŞ BİZİ İHMAL ETMEYİN DERCESİNE

Son Selim bir şiir ve Hoş Geldin Atatürk Kitabında bir anektod ile Ata'yı anlattı. 

Biz Prof.Dr. Haydar Baş beyin öğrencileriz diyen Büyükşehir Belediye başkan adayı Selim Kotil sınır tanımıyor. Projeleri söylemleri ile 18 Mart Çanakkale Zaferi etkinliklerinde çok profesyonelce olmasada samimi kişiliği ve öz güveni ile Yarbay Mustafa Kemal'i İngiliz komutanın hatıralarından Hoş geldin Atatürk kıtabı sayfalarından sadece bir anektodu anlatması güne çok büyük önem kattı. 

Ya Kazanırsan Diyorlar, Ben de  Kazanmak İçin Burdayım

Kotil;Projelerim ve söylemlerim televizyon kanallarını zora sokuyor, Foks tv programa davet edemedi açıklamalarında bulundu. Biliyormusunuz Fox nedemek türkçesi tilki deyince ortalık duruldu. Boğazda elektrik üretmek ve elektrik faturalarını yarıya indirmek gibi bütün söylemlerim proje bolluğu ve Milli Ekonomi Modeline dayalı sayın Üstadımız Prof. Dr. Haydar Baş'ın dünyada estirdiği rügarlar bazı çevreleri rahatsız etmeye başladı açıklamalarında bulundu. Metrobüslerdeki kalabalık İnsanlık dışı açıklamaları.

Kotil; Bir günde sekiz yada on ayrı yerde İstanbul dışında dahi programlara katılıyorum, Buraya Tekirdağ taraflarından geliyorum, halkımızın teveccühü ve sosyal medyanın da desteği ile iktidar olamazsam dahi iktidara mükemmel bir muhalefette olsam bu işi de en iyi ben yaparım dedi. Kotil; Boğaziçi Üniversitesi mezunu olduğunu ve üniversiteden bir arkadaşının Japonya'da hızlı trenin ne demek olduğunu ve 200 km lik bir yolun yarım saatte yol alınabileceğini dile getirdi. İstanbul'un böylesi güzel sistemlere ihtiyacı olduğunu ve metrobüslerin insanlık dışı olduğunu vurguladı.

Oylar Selim Kotil'e dedirttirmeden Programı Kapatmıyor 

Son selim'den ustaca ve öz güven dolu oy toplama yöntemi. Sayın Kotil katıldığım her programın sonrasında salonda bulunan katılımcıları ayağa kaldırıp bir saattir ben ayakta ter döküyorum şimdi sıra sizde diyerek Oylar Selim Kotile diyerek programı sonlandırıyor. Katılımcılar her geçen gün hızla artan bir oranda Belediye başkan adayı ile sıraya girip beraber fotoğraf çektirme yarışına giriyorlar.

Haberin Çekmecesi

Çekmecedenhaber ; Zeki Kıran

FOTOĞRAFLAR İLE SİLİVRİ