Somun ekmeğide ambalaja girmeye başladı

02.04.2020 01:04 Balıkesir, Fırıntaş’ta somun ekmek ambalaja girdi. Balıkesir halkına sağlıklı ve ucuz ekmek yedirmeyi ilke edinen Büyükşehir Belediye İştirakli Fırıntaş, Koronavirüs (Covid-19) salgını önlemleri kapsamında ürettiği diğer ekmeklerde olduğu gibi 350 gramlık somun ekmeği de ambalajlı olarak dağıtıma geçti.

MAYASINDA SAĞLIK VAR

“Mayasında sağlık var” sloganıyla Balıkesir halkını sağlıklı ve ucuz ekmekle buluşturan Balıkesir Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden Fırıntaş, Koronavirüs (Covid-19) salgını dolayısıyla aldığı önlemleri artırdı. Son teknoloji araç gereçler kullanılarak el değmeden günlük ortalama 50 bin ekmek üretimi yapılan Fırıntaş’ta artık 350 gramlık somun ekmek de diğer ekmek çeşitleri gibi ambalaja girdi.KONTROLLERİ RUTİN OLARAK YAPILIYOR

Balıkesirlilerin sofrasına 40 yıllık tecrübesiyle kaliteli ekmeği ulaştıran Fırıntaş’ta her üretim öncesi mühendisler ve teknikerler tarafından unların ve ekmeklerin kontrolleri rutin olarak gerçekleştiriliyor. Ekmekler, Fırıntaş büfelerinde ve anlaşmalı işletmelerde vatandaşlarla buluşturuluyor.


Balıkesir Haberleri
çekmecehaber