Sevgi eli market ilçe sınırlarını aştı

14.01.2019 02:01 Sevgi Eli Market’e bağışta bulunarak siz de ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın yüzünü güldürebilirsiniz”destek olmak isteyen vatandaşlar 444 0 340 numaralı telefonu arayabilir.

    Büyükçekmece’den Türkiye’nin dört bir yanına yardım eli uzanıyor

Büyükçekmece Belediyesi ve Büyükçekmece Gönüllüleri Derneği elbirliğiyle ihtiyaç sahibi çocuklara ve ailelerin yardımına devam ediyor.

Büyükçekmece Gönüllüleri Derneği onursal üyesi Hatice Akgün ve Dernek Başkanı Gülseren Çiçekçisoy, Adapazarı Kaynarca Turnalı Köyü’ndeki Hacı Osman Akgün İlköğretim Okulu öğrencilerine 46 çift bot ve çorap yardımında bulundu.

 İsterseniz “Siz de ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın yüzünü güldürebilirsiniz”

 Sevgi Eli Market’e de mont ve yiyecek yardımında bulunan Hatice Akgün, Gülseren Çiçekçisoy ve dernek üyeleri yardım çalışmalarına devam edeceklerini belirtti.  Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, “Ülkemiz zor günlerden geçiyor. Temel ihtiyaçlarını karşılayamayan binlerce insanımız var. Bu soğuk havalarda mont ve ayakkabı bulamayan çocuklarımıza ve vatandaşlarımıza elimizden geldiğince destek oluyoruz. Özellikle doğudaki çocuklarımız kışın okullarına gitmekte zorluk çekiyor. Onlara kıyafet ve okul araç - gereç yardımında bulunmak bizleri mutlu ediyor. Büyükçekmece’de ikamet eden ihtiyaç sahiplerimizi de tespit ederek onlara da yardımcı oluyoruz. Tepecik’te bulunan Sevgi Eli Market’e de gıda, giysi ve eşya yardımında bulunuyoruz.

Büyükçekmece Haberleri
çekmecedenhaber