Sağlıklı yaşam için de farklı spor etkinlikleri

10.05.2019 02:05 Profesyonel spor eğitimin yanı sıra sağlıklı yaşam için de farklı spor etkinlikleri düzenleyen Büyükçekmece Belediyesi, “Sağlıklı Yaşam İçin Pilates” seminerinde Gözde Biber’i Büyükçekmeceliler ile buluşturdu.

  Büyükçekmeceliler “Sağlıklı Yaşam İçin Pilates” seminerinde buluştu

Her spor branşında hizmet veren Büyükçekmece Belediyesi, kültür ve sanatta olduğu kadar sporda da öncü olmayı sürdürüyor.

Uygulamalı olarak pilates yaptılar

 

Büyükçekmece Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Sağlıklı Yaşam İçin Pilates” semineri sportif vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gördü.

Gözde Biber’in konuşmacı olduğu seminerde pilatesin sağlıklı yaşam üzerindeki etkileri konuşularak vatandaşlarla birlikte uygulamalı olarak çeşitli pilates hareketleri yapıldı. Uygulama pilates eğitiminin yanı sıra katılımcıların sorularını da yanıtlayan Gözde Biber, sağlıklı yaşam ve sağlıklı beslenme konusunda da bilgiler aktardı.

“Hayat kalitesini arttırma konusunda büyük yararı var”

 

Büyükçekmecelilerin sporu bir yaşam biçimi haline getirdiğini söyleyen Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, “Büyük Büyükçekmece ailem için spor alanında çeşitli etkinlikler düzenlemeye devam edeceğiz. Özellikle kadınlarımızın spor faaliyetlerine yoğun ilgi gösteriyor olması beni mutlu ediyor. Daha sağlıklı ve mutlu bir geleceğe ilerlemek isteyenler için spor şart. Sağlıklı beslenmenin yanı sıra her gün düzenli olarak spor yapmanın hayat kalitesini arttırma konusunda büyük yararı var” dedi.

Büyükçekmece Haberleri
Çekmecedenhaber