Ramazan’ın bereketi ve güzelliği

10.05.2019 11:05 Ramazan ayı paylaşma ayıdır diyen Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün Perşembe akşamı Muratçeşme'li vatandaşlarla bir araya gelerek orucunu açtı.

Büyükçekmece ailesi, Ramazan’ın bereketini ve güzelliğini paylaşıyor

Büyükçekmece Belediyesi bu yılda geleneği bozmayarak ilçe genelinde düzenlediği mahalle iftarlarında vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor.


Ramazan ayı paylaşma ayıdır diyen Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün Perşembe akşamı Muratçeşmeli vatandaşlarla bir araya gelerek orucunu açtı.


“Ekmeğimizi, suyumuzu paylaşalım”

Tüm Büyükçekmecelileri mahalle iftarlarına davet eden Başkan Dr. Hasan Akgün, “Bu güzel Ramazan gününde orucumu sizlerle açtığım için çok mutluyum. Ramazan ayı bana huzur veriyor. Yüce Allah bu mübarek günde aç kalanların, durumu olmayanların yardımcısı olsun. Yardıma ihtiyacı olan vatandaşlarımıza bu güzel Ramazan ayında elimizden geldiğince yardımcı olalım. Ekmeğimizi, suyumuzu paylaşalım. Hepinize hayırlı ve bereketli bir Ramazan ayı diliyorum” dedi. 

Mahalle iftarında vatandaşlarla sohbet eden Başkan Akgün Muratçeşmelilerin şikayet, istek ve önerilerini dinleyerek sekreterlerine not aldırdı.

Büyükçekmece Haberleri
Çekmecedenhaber