Profesyonel Fotoğraf, Video Çekim hizmeti vermekteyiz.

27.07.2019 01:07 Sosyal habercilik anlayışımızın yanı sıra, sizlere daha iyi destek verebilmek için , Özel Günlerinizdeki Fotoğraf ve Video Çekimleriniz de profesyonel fotoğraf kadromuz ile her zaman hizmetinizdeyiz. Haber harici özel çekimleriniz ile Hayatın Belgesinde Hayatınızı belgesel haline getirelim.
F O T O Ğ R A F B İ R İ M İ M İ Z F O T O M E T İ N D Ü Ğ Ü N D E R N E K Ç E K İ M L E R İ F İ R M A H A B E R T A N I T I M I

Çekmecehaber web sayfalarımızda yerinizi  alın. Sadece fotoğraf ve video çekim bedeli karşılığında ticari faaliyetlerinizi, fiyatlarınızı Hizmet anlayışınızı ifade etme özelliğine sahip olabilirsiniz. Adres ve telefon numaralarınızı kaydettirebilirsiniz. İnternet üzerinden aranmanız halinde yerel hizmet anlayışı ile çekmece bölge de tanıtım hizmetimizden faydalanın.

Tüm faaliyetlerinizde Doğumdan ölüme, sevincinizde ve kederinizde yakınınızdayız. Araştırmalarımızdan faydalanabilirsiniz.

İş, arayanlar, eleman arayanlar, ürün satış pazarlama tanıtımlarınızı yerel anlayış ile yayın imkanından faydalanmak elinizde.

İnternette bölgesel hizmetin yanı sıra Araştırma röportaj kadromuz ile güncel yaşamın takibi, kampanya ve etkinliklerden haberdar olmak elinizde.   

  

Tanıtım fotoğraf ve video hizmeti, Özel günlerinizde, etkinliklerrinizde geleceğe hediye olarak, hayatınızı kayıt altına alabileceğiniz fotoğraf ve video çekim hizmetlerimizden uygun fiyatlara faydalanabilirsiniz

 Çekmece göller bölgesinde bulunan Büyükçekmece, Küçükçekmece, Esenyurt, Çatalca, Beylikdüzü, Avcılar, Arenavutköy, Silivri ilçelerimizde öncelikli olarak ve istanbul Avrupa yakası zaman zaman
da İstanbul Asya yakasında hizmet vermeyi hedefliyoruz.

Çekmece Bölgemize Özel
Hafta ortası % 30 iskontolu olup
Hafta Sonu Çekim Fiyat Listemiz Aşağıdadır.

5 adet  fotoğraf çekim bedeli sadece  50  tl

1 fotoğraf 15*21 baskı dahil  25 tl çok özel Taş çerçeve sadece  15 tl

Bir saatlik video düz çekim bedeli  500 tl dir.

5 dakikaya kadar video çekim bedeli   youtube yayın dahil 50 tl

Tel : 0530 937 79 48 yada Büyükçekmece Stüdyo Metin
Zeki Kıran
Çekmecehaber