Parmakla gösterilen ilçe olacağız.

02.06.2019 01:06 Esenyurtlu vatandaşlarla dev iftar sofrasında buluşan Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt konuşmasında “ İnşallah Esenyurt’u huzurun barışın şehri yapacağız. İstanbul’da parmakla gösterilen ilçeler arasında olacağız“ dedi.

Bozkurt: İstanbul’da parmakla gösterilen ilçe olacağız

Esenyurtlu vatandaşlarla dev iftar sofrasında buluşan Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt konuşmasında “ İnşallah Esenyurt’u huzurun barışın şehri yapacağız.


İstanbul’da parmakla gösterilen ilçeler arasında olacağız“ dedi.


Esenyurt Belediyesi Ramazan ayı dolayısıyla Cumhuriyet Meydanı’nda iftar programı düzenledi.Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, CHP Kırklareli Milletvekili Türabi Kayan, Esenyurt Belediye Başkan Yardımcıları ve STK temsilcileri ve binlerce Esenyurtlu aynı iftar sofrasında buluştu. Kadir gecesinde yapılan iftarda ilahiler söylendi ve dualar edilerek oruçlar açıldı.

Verilen iftar yemeği sonrası vatandaşlara seslenen Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, “Bugün Kadir gecesi, gecenizi tebrik ediyorum.


Barış kardeşlik huzur içerisinde beraberce bir coğrafyada yaşayalım istiyorum. Ramazan tokun açın halinden anlaması için önemli bir süreç ve bedenimizi, ruhumuzu terbiye etmemiz için bu mübarek ayda kendimizi kontrol etmemiz gerekiyor” dedi.


Esenyurt’ta Türkiye’nin her bölgesinden insanın yaşadığını söyleyen Başkan Bozkurt, “Birçok sorunumuz var bu sorunları birlik beraberlik duyguları içerisinde çözebiliriz.


Bu beş yıl içerisinde sizin için elimizden geleni yapacağız. Size hizmet etmekten büyük gurur duyacağız. İnşallah Esenyurt’u huzurun barışın şehri yapacağız. İstanbul’da parmakla gösterilen ilçeler arasında olacağız. İyi ki geldiniz ben şimdiden Ramazan Bayramınızı kutluyorum” diye konuştu. İftar programı sonrası kendisine sevgi gösterisinde bulunan vatandaşlarla sohbet eden Başkan Bozkurt, onlarla fotoğraf çektirdi.

Esenyurthaberleri
Çekmecedenhaber