Nefesler tutuldu Altınköprü sahnede

24.06.2019 09:06 Ulusal ve uluslararası alanda önemli başarılara imza atan Altınköprü Halk Dansları Topluluğu’nun mezuniyet gösterisinde yurdun her yöresine ait halk oyunları başarıyla sahnelendi.

Altınköprü Halk Dansları Topluluğu nefesleri kesti

 

Büyükçekmece Belediyesi Altınköprü Halk Dansları Topluluğu’nun yılsonu mezuniyet gösterisi adeta nefesleri.

Ulusal ve uluslararası alanda önemli başarılara imza atan Altınköprü Halk Dansları Topluluğu’nun mezuniyet gösterisinde yurdun her yöresine ait halk oyunları başarıyla sahnelendi.

Ayakta alkışlandılar

 

Büyükçekmece Belediyesi Halk Akademisi Altınköprü Halk Dansları Topluluğu öğrencileri zorlu geçen bir yılın ardından hünerlerini sergiledi. Atatürk Kültür Merkezi Bedia Muvahhit Gösteri Salonu’nu dolduran yüzlerce izleyici, Türkiye’nin farklı bölgelerinden halk oyunlarını büyük bir başarıyla icra eden öğrencileri uzun süre ayakta alkışladı.

Kültür ve sanat kenti Büyükçekmece

 

Mezuniyet gösterisine katılan Büyükçekmece Belediye Başkan Yardımcısı Başak Sancar, Uluslararası Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festival Komitesi Başkanı ve Türk Halk Oyunları Federasyonu önceki dönem başkanı Gürhan Ozanoğlu, gösteri sonunda Altınköprü Halk Dansları Topluluğu öğrencileri ve eğitmenlerini kutladı.

Belediye Başkan Yardımcısı Başak Sancar, Büyükçekmece’nin bir kültür ve sanat kenti olduğunu belirterek, Halk Akademisi Altınköprü Topluluğu eğitmen ve öğrencilerini kutladı.

Uluslararası Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali Komitesi Başkanı Gürhan Ozanoğlu’da Altınköprü Halk Dansları Topluluğu’nun bu yılda çok başarılı bir dönem geçirdiğini belirtti.

Büyükçekmecehaberleri
çekmecedenhaber