Marmara mezunları kürek çekti

17.11.2019 09:11 Küçükçekmece Gölü’nde , Belediye ve Galatasaray Kulübü Kürek Şubesinin desteğiyle Marmara Üniversitesi Mezunları Dernekleri Federasyonu'nun organize ettiği Marmara Games etkinliğinin ilk ayağı gerçekleşti.

KÜÇÜKÇEKMECE GÖLÜ’NDE KÜREK YARIŞLARI ÇOŞKUSU

 

Küçükçekmece Belediyesi ve Marmara Üniversitesi Mezunlar Federasyonu’nun birlikte düzenlediği kürek yarışları renkli görüntülere sahne oldu.


Küçükçekmece Belediyesi ve Galatasaray Kulübü Kürek Şubesinin desteğiyle Marmara Üniversitesi Mezunları Dernekleri Federasyonu'nun organize ettiği Marmara Games etkinliğinin ilk ayağı Küçükçekmece Gölü’nde gerçekleşti. 10 ayrı dalda 10 gün sürecek  etkinliğe Küçükçekmece Belediye Başkanı Kemal Çebi’de katıldı.Marmara Games 2019 bireysel ve takım sporları yarış organizasyonu etkinlkleri kapsamında Küçükçekmece Gölü’nde düzenlendi.


Kürek yarışlarında, heyecan, çoşku ve mücadele bir arada yaşandı. Göl kenarında, İBB sosyal tesisleri önünden başlayan yarışlar, Galatasaray kürek tesislerinde son buldu.


Kürekçiler 750 mt’lik parkurda dereceye girmek için mücade etti. İki ayaklı yarışmada önce “head to head” yarışıyla başladı. Daha sonra dörtlü yarışma gerçekleşti.

Bu Bir Başlangıç Olsun, Seneye Uluslararası Yarışları Birlikte Yapalım


Küçükçekmece Haberleri
çekmecehaber