İkinci el akülü araç bulabileceğiniz tek adres.

18.06.2019 12:06 Mini otomobilleri alıp satabileceğiniz, tamir ettirebileceğiniz istanbul'un nadide işletmelerinden Aktaş elektronik, aynı zamanda sizler için kazanç kapısı.

Akülü çocuk arabaları Bahçelerde parklarda oyun alanlarında çocuklarımızı eğlendirerek araç kullanma alışkanlığını da giderebileceğimiz oyuncak olduğu kadar yetişkin çocuklarımıza aynı zamanda eğitsel küçük model ve marka seçenekli  araçlar bulabilirsiniz.1 tl çalışan sarj cihazları,oyun makineleri,jetonla çalışan oyun makinaları,sarj cihazıları gibi ürünlerde mevcut.   İkinci el mini araçlarda  gerektiği gibi onarılmış bakımları yapılmış oyuncaklarıda  da kolaylıkla bulabileceğiniz bir dükkan.


Ayrıca  teknik destek ve hizmet te  bol yedek parça ve tecrübeli deneyimli tamir bakım hizmeti verebilen çok özel işletmelerden biri olarak gözlemledik.


Ayrıca Otomat sektöründe elektrikli aletlerin madeni para ve jeton ile çalışmalarını saglayan otomatik sistemlerin üretimini yapmaktadır.


Günümüz insanlarının acil ihtiyaçlarını karşılamaları iş gücünü artırmaları,ticari kazanç saglamaları,işletmelerin müşterilerine ek hizmet sunmaları için düşünülmüş projeleri başarı ile gerçekleştirebilmektedir.

 

 

Yapmış olduğunuz alışverişin güzel sonuçlanmasını temenni ediyor, tutarlı, doğru, istikrarlı ve sürekli geribildirimlerle memnuniyetinizi maksimum seviyede tutan bir anlayış arzuluyorsanız tam da aradığınız adres.


İnternet üzerinden yaptığımız araştırmalarda da aynı sonucu elde etiğimizi de rahatlıkla söyleyebilirim. 


Zeki Kıran 
Çekmecedenhaber