Gönüllerin Vekili, Hasan Hüseyin AKAR

10.07.2019 11:07 Sayın Akar; Akparti Millet vekil aday adaylarımızdan, resmi olarak millet vekili olmadı, ancak, hayatı tüm çevresine vekalet etmekle geçen çözümcü sade dürüst yaşantısı ile siyasiler ile vatandaş arasında ılımlı olumlu köprü. Millet vekillerinin sorumluluk anlayışının dahi üzerinde Nevşehirlilerin ve doğudan en Trakya'ya her bireyin, siyaset üstü gönül adamı Hasan Hüseyin beyin hayatının belgeseli bize nasip oldu. Kendisine ayrıca teşekkür ediyoruz.
Akar gerçek bir vekil ve bir mucize
Gönülleri feth etmek zordur. Hasan Hüseyin Akar'ın giremeyeceği gönül yok desek doğrudur.

Gönüllerin vekili, Nevşehirlilerin dayanışma dernek başkanı, Rumeli, Balkan Güçbirliği federasyonunun en büyük yardımcılarından fazlası var. Kendisi ile Hayatın Belgesi adlı bölümümüzün renkli kişiliği ile sayfalarımıza en doğal rengi vereceğine inandığımızdan bizim için de çok iyi bir başlangıç olacak. Tüm halkımıza bu güzel rengi dalga dalga siyasi hayatı, iş hayatı, çevresi eşi dostu, sevenleri ile beraber sizlere yansıtmaya devam edeceğiz. Mucizelere birlikte tanık olacağımızdan eminim.


Kardeşlerim cümleten Selamünaleyküm O gülen yüzünüz hiç bir zaman solmasın �stanbul 1. Bölge İsmet uçma Milletvekilimiz, aynı zamanda da dış devlet Komisyon başkanı ve ilçe başkan yardımcısıdır. Sabah gazetesinin yazarı, gazetecimiz Mehmet Karadeniz ve işadamı Mehmet Arıkan Osman Duman ristal İş adamımız ve Halk Bankası ezneci kızımız ve öğretmen kızımız ve ben


Hayatın Belgesi
ZekiKıran