Foto Metin; Baba, İyi Bir Abi, O Kadarda Mütevazi.

07.04.2019 03:04 Foto Metin Büyükçekmece'de 25 yılı aşkın Büyükçekmece’li dostu, ameliyat olmuş önce kendine buradan geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Muhteşem kadrosu ve kızı Laborant hanımefendi, Şeyma Sülün ile yaptığımız söyleşi her şeyi gözler önüne seriyor.

Büyükçekmece Haberleri


Uzman Kadro

Şeyma Sülün ile ezber bozan bir röportaj gerçekleştirdim. O bir patroniçe dostlar başına bir kız evlat. Şeyma Hanım, stüdyoda yakaladığımız yönetici neşe dolu bir kadro ile birlikte, kendisinin tasarım bölüm şefi olduğunu, Stüdyo çekim uzmanı Murat, video prodüksiyon montaj uzmanı, ve dış çekimlerin ustası Fahrettin stüdyoda yakaladıklarım bundan ibaret, 10 ile 15 arası destek kadromuz her zaman hazır bulunduklarını dile getirdi. Stüdyo çekimleri, dış çekimler, fotoğraf ve promosyon baskı sistemleri hepsi sektör içinde sektör oluştumaktadır.

Birleştirici Harç

Her birim için bölgemizde yetişmiş uzman kadrolar ile iç içe sürekli diyalogtayız. Beraber çalışıyoruz. Büyükçekmece’de fotoğrafçılık adına en iyi durak diyebilirim.  Babamın en büyük özelliği birleştirici bir harç olmasıdır. Çevresinde ılımlı, ticari kuralları olan, işini seven bir babanın kızıyım. Birlik beraberlik içinde kazanıyoruz. Babam da mümkün olduğunca en iyi şekilde paylaştırıyor. Bunu iy biliyorum çünkü kadromuz sürekli iyileşiyor ve genişliyor dedi.


Birlik Beraberlik Önemli

Şeyma Sülün; Ege Üniversitesi Kimya bölümü mezunu olarak laborantlığa hakkı bulunduğunu, fakat baba mesleğini her evlat öğrenmeli, bilmelidir. Gerçek kazanç ve idealler ancak birlik beraberlik içinde geliştirilebilir. Laborant olarak işe başlayıp çalışabilirim. Fotoğraf tasarımcılığım aileme destek amaçlı bile olsa, birlikte geleceğe daha güzel yatırımlar yapabiliriz, Aile ile dostlar ile aynı yolda güzel bir yolculuk her zaman keyif verir. Açıklamalarında bulundu.


Haberin Çekmecesi
Çekmecedenhaber
Z e k i   K ı r a n