Esnaf Lokantacılığı na Hastürk Ayarı

07.04.2019 02:04 İnanamıyacaksınız, Sedat Hastürk; Büyükçekmece Postabaşında, Esnaflıkta biriktirdiği tecrübe ve becerilerini harmanlayıp, Esnaf Lokantacılığına çok özel ayar çekmiş. Düşük fiyatlar ve uyguladığı ticaret anlayışı ezberleri bozacak. Fotoğraf ve vidoe çekimleri ile çekmecedenhaber farkı.
SEDAT HASTÜRK ROPORTAJI Esnaf Lokantamızda bir üstat bakın nelere değindik

Büyükçekmece Haberleri


Bol çeşit, hepsinin fiyatları düşük

Sedat Hastürk ile yaptığımız ön söyleşide, Hastürk; 3 ay olmadı Büyükçekmece'de Bankaların bulunduğu Postabaşı meydanında, açtık, bölgemiz,  emekli ve yalnız yaşayan kesimin olduğunu tespit ettim, ekonomik ve şık bir lokanta açmaya karar verdim. Çok uygun fiyat tarifesi ile sulu, etli, yemek çeşilerini, tatlı, içecek reyonumuzu dolu, dolu sunmaya özen gösteriyoruz. Bütün ürünlerimizde kar payımız aynı bu sebepten pilavın yanında 1 liraya ayran içebiliyor müşterilerimiz. Sadece kurufasulyeye mahkum değilsiniz. Yemek çeşitleri aynı ayarda, 5 ile 7 lira arasındadır. En pahalı etli yemek 12 lira, salatadan mahrum kalmayın 3 lira, tatlı yiyebilirsiniz odah 3 ile 5 lira arası, ayarlarında tutmaya özen gösteriyoruz.

 
Ailece Bekliyoruz.

Hastürk; Biz self servis tabir edilen, seç beyen al, bol çeşit ekonominin hemde hemde lezzetin keyfini çıkar. Bizde ; evlere servis ve tabıldot tarifemiz yok, gerekte yok. İsteyenlere paket yapıyoruz, gelip alıyorlar, tabıldot tarife ile çeşit sınırlandırmasına da gerek yok. Özel dizayn şık mekanımıza sizleri ailece de bekliyoruz. Açıklamalarında bulundu.


Haberin Çekmecesi
Çekmecedenhaber

Z e k i   K ı r a n

 

  

 

ÖRNEK İŞLETMELER VE TİCARET ANLAYIŞI FİRMALARIMIZI YAYINLAMAYA DEVAM

EDECEĞİZ