Engelli öğrencilerden el sanatları şovu.

01.06.2019 01:06 Esenyurt Şerife Bacı Halk Eğitim Merkezi’nin gerçekleştirdiği sergide engelli öğrencilerin hazırladığı birbirinden renkli ürünler satışa sunuldu. Öğrencilerin bir dönem boyunca emek vererek hazırladıkları ürünlerin satışı için Esenyurt City Center AVM’de 3 stant kuruldu.

Engelli öğrencilerin el emeği sergisi

Esenyurt Belediyesi’nin desteklediği engelli öğrencilerin hazırladığı el emeği göz nuru ürünler, açılan sergiyle satışa sunuldu.Esenyurt Belediyesi Engelliler Koordinasyon Merkezi ve Esenyurt Şerife Bacı Halk Eğitim Merkezi’nin gerçekleştirdiği sergide engelli öğrencilerin hazırladığı birbirinden renkli ürünler satışa sunuldu.


Öğrencilerin bir dönem boyunca emek vererek hazırladıkları ürünlerin satışı için Esenyurt City Center AVM’de  3 stant kuruldu. Stantlarda 25 öğrencinin hazırladığı ahşap ve keçeden ürünlerin yanı sıra çeşitli giyim ve takılarda sergilendi.Üç gün boyunca açık kalacak sergide engelli kursiyerler yaptıkları ürünleri satarak gelir elde edecekler.​

Engelli öğrencilerin el emeği sergisi

Esenyurt Belediyesi’nin desteklediği engelli öğrencilerin hazırladığı el emeği göz nuru ürünler, açılan sergiyle satışa sunuldu.

Esenyurt Belediyesi Engelliler Koordinasyon Merkezi ve Esenyurt Şerife Bacı Halk Eğitim Merkezi’nin gerçekleştirdiği sergide engelli öğrencilerin hazırladığı birbirinden renkli ürünler satışa sunuldu. Öğrencilerin bir dönem boyunca emek vererek hazırladıkları ürünlerin satışı için Esenyurt City Center AVM’de  3 stant kuruldu. Stantlarda 25 öğrencinin hazırladığı ahşap ve keçeden ürünlerin yanı sıra çeşitli giyim ve takılarda sergilendi. Üç gün boyunca açık kalacak sergide engelli kursiyerler yaptıkları ürünleri satarak gelir elde edecekler.​

Esenyurthaberleri
Çekmecedenhaber