Engelli çocuklar, engel tanımadan aktivitelerde duygu dolu anlar yaşattı.

25.04.2019 08:04 Büyükçekmece Belediyesi engelli çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladı. Hazırladıkları gösterileri hiçbir engel tanımadan ailelerine sunan engelli çocuklar izleyenlere duygu dolu anlar yaşattı.

 Hasan Akgün: “En büyük engel engellenmektir”

Büyükçekmece Belediyesi engelli çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladı.

Engelli çocuklar Büyükçekmece Belediyesi Engelli Eğitim ve Sosyal Yaşam Merkezi’nde düzenlenen etkinliklerde doyasıya eğlenmenin tadını çıkarttı. 

Engeller sevgiyle aşılır sözüyle bilinen Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, “Engelli çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı tabii ki de unutmadık. 23 Nisan tüm çocuklarımızın bayramı. Engelli yavrularımız için bu güzel günde Büyükçekmece Belediyesi Engelli Eğitim ve Sosyal Yaşam Merkezi’nde çeşitli etkinlikler düzenledik. Engelli vatandaşlarımızın ötekileştirilmemeleri ve topluma kazandırılmaları için tüm gücümüzle çalışıyoruz. En büyük engel engellenmektir” dedi.Engel tanımadılar

23 Nisan gününde şarkılar söyleyerek çeşitli aktivitelere katılan engelli çocuklar kahkahalarla dolu mutlu bir gün geçirmenin keyfini yaşadı.

Hazırladıkları gösterileri hiçbir engel tanımadan ailelerine sunan engelli çocuklar izleyenlere duygu dolu anlar yaşattı. 

Büyükçekmece Haberleri
Çekmecedenhaber