Destek ararken, destek sözleri verdi

09.01.2019 11:01 Yerel seçimler öncesi Belediye başkan adaylığı çerçevesinde kimi zaman esnaf ziyareti, kimi zaman vatandaştan oy destek arama çalışmalarında belediye başkanı Dr. Hasan Akgün şehir içi ziyaretlerinde vatandaştan destek ararken vatandaşta kendi ihtiyaçlarını iletti.

Büyükçekmece esnafı genellikle destek sözü verdi, verdi de; vatandaş dert küpü, ekonomik sıkıntı çekenler, işletmelerinde onarım bekleyenler esnaf haberleri roportajları her gün yenisi eklenecek.
Bu gün Büyükçekmece Lostra Salonları dükkanlarından Süleyman  Fatma Kunduranın  sahibi ayaklarından engelli kardeşiimiz geçtiğimi,z günlerde Sayın Belediye Başkanımız Dr. Hasan Akgün’ün yeni yıl esnaf ziyaretleri sırasında beni de ziyaret etti dertleştik dedi. Sayın Akgün benim için çevresine bu adam öyle  küçük adam değil, çevresi geniş, yaptığı i,şler hayırlıdır, sözü geçen arkadaşımızdır dedi. Bana seçimi tekrar kazanacağımıza dair söz verdi. Aracın nerede diye sordu, sıkıntılı, ve eski olduğu için satmak zorunda kaldım. Kendime yeni bir araç alabilmem için bir kısım maddi eksiğimi tamamlamaya çalışacağım dedi. Başkanımız benim bulunduğum bu dükkanı yardım amaçlı bedelsiz verdi. Sayenizde Belediye birimlerine ve sayın başkanımıza teşekkürlerimi iletiyorum. Bende Encümen adayı olan kardeşim Rahman Yazıcı ile birlik beraberlik içinde tekrar seçimi kazanabilmesi için gerekli mücadeleyi vereceğim söz veriyorum, kendisine teşekkür ediyorum dedi.Diğer lostra dükkan sahipleri ve diğer esnaftan destek, dilek temenni görüş alış verişinde bulunmaya devam edeceğiz. 
r,