BüyükÇekmece'de Büyük Şenlik Festivalin Start Vermesi İle Başladı

28.07.2019 03:07 Albatros çocuk parkı açılışının ardından sahilde kordon boyu 71 ülke kültürünün karnaval yürüyüşü ve gece Fatih Erkoç Konseri ile Büyükçekmece halkı Coştukça Coştu.Eğlence dorukta bir gün yaşandı.
Rock Şov
Büyükçekmece Sahil Demek Hareket demek Kağıt Helva Satanından tutun afrikalı, Asya'lı, Avrupa'lı dahamı 71 ülke 72 millet Büyükçekmece sahilin  gündemini belirledi. Festival Kapsamında Karnaval Yürüyüşünden tutun Gece Fatih Erkoç Konserinde Müzik eşliğinde coşkulu bir gün yaşandı. 


Röportaj Yaptığımız Türkiye'de yerleşik İranlı misafirlerimiz, festival görevlisi dilek hanım dan festivale dair gündem yaratacak sohpet gerçekleştirdik.Ayrıca  Sahilde sahibi ve bakıcısı ile akıllı köpeğimizin şovu da var.


Sadri Alışık Turist Ömer Parkı ve Eğlencesi bir harika. Büyükçekmece Albatros ta park açılışından özel görüntüler.


Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün;Turist Ömer Parkı Açılışında parkın ismini oy birliği ile Sadri Alışık Turist Ömer parkı olmasına çocuklar ile birlikte oy birliği ile  karar verdi.Sıra geldi belediye meclisi onayına.
Bükçekmece Sadri Alışık Turist Ömer Parkı Açılışından Eğlenceli Görüntüler yaşandı.


Büykçekmece Albatros ta yeni düzenleme yapılarak ismi değiştirilen Parkın açılış töreni eğlenceli görüntülere sahne olduAkgün Parkın Açılışında ; BUDO Seferleri Neden Durdurulduğunu Net Bir Dille Açıkladı Büyükçekmece Bursa arasında tekrar 1 saatte gidip 1 saat çayımızı içip dönebilecğiz açıklamaları ile beraber
. Deniz otobüs seferlerinin temmuz ayı başında tekrar başlayacağının müjdesini de verdi.


Fatih Erkoç "Resimdeki Gözyaşları" Birgün belki Hayattatih Erkoç Büyükçekmedeydi.
Festival kapsamında Canlı performans Konser görüntüleri.Rock Müzik eşliğinde Kendine has uslübü ve şarkıları ile geceye damgasını vurdu.


Cekmece Haber; Zeki Kıran