Büyükçekmece Belediyesi Yaz Okulları’na kayıtlar başladı!

19.06.2019 12:06 Gençler Sahne sanatlarından zeka ve beceri branşlarına kadar birçok alanda çocuklara ücretsiz eğitim veren Büyükçekmece Belediyesi Halk ve Spor Akademisi Yaz Okulları, sizlere dolu dolu geçecek bir yaz tatili vaad ediyor hazırsanız. Kültür, sanat ve sporla büyümek isteyenlere detaylı bilgi için 0212 882 35 34 numaralı telefonu arayarak detaylı bilgi ve ön kayıt yaptırabilirsiniz.

Sahne sanatlarından zeka ve beceri branşlarına kadar birçok alanda çocuklara ücretsiz eğitim veren Büyükçekmece Belediyesi Halk ve Spor Akademisi Yaz Okulları, çocuklara dolu dolu geçecek bir yaz tatili yaşatıyor. 

İlçedeki eğitim ve sanat merkezlerinde hizmet veren Halk ve Spor Akademisi Yaz Okulları, Büyükçekmeceli çocuklara sahne sanatları, zeka ve beceri branşlarının yanı sıra spor akademisi alanında da ücretsiz eğitim veriyor.

“Çocuklarımızın geleceğini şimdiden inşa ediyoruz”

Çocukların geleceğe daha sağlam adımlarla ilerlemeleri konusunda çalışmalarını hassasiyetle sürdüren Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün “Yaz tatilini spor ve sanatla değerlendirmek kadar faydalı bir şey olamaz. Halk Akademisi sayesinde binlerce çocuk yeteneklerini keşfetti. Yüzlerce branşta ücretsiz kurs imkanı sağlıyoruz. Çocuklarımızın geleceğini şimdiden inşa ediyoruz”  

Büyükçekmecehaberleri
çekmecedenhaber