Akü'de Devir Her Zaman Parantez'in

04.04.2019 10:04 Parantez Akü, Mimarsinan Akçimento durağında 20 yılı aşkın , akü alım satımında; Her zaman hem ekonomik, hemde dayanıklı Varta, Mutlu, Esan ve Yiğit akü markalarını uygun fiyatlarla bulabileceğiniz en yakın adres.

Örnek ticaret anlayışı

Büyükçekmece Mimarsinan Akçimento durağı No 52 Edirne istikametinde faaliyet gösteren, Parantez Akü işletme sahibi İstikrarlı esnaf ; Hakan beyi bizzat kendim de gayet iyi tanıyorum. Gerek ticari ahlakı ve gerekse alış veriş ve teknik destek bilgi ve becerilerine güvenebileceğimiz 20 yılı aşkın bölgemizde otomotiv sektöründe yerinde hizmet anlayışı ile ürün sirkülasyonu yüksek, müşteri yelpazesi geniş, sektörün aynı zamanda sevilen isimlerinden biridir. Yeniden 6 ncı kez seçilen Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün gibi şehrimiz efsanelerindendir. 

Parantez Oto'da Dünya lideri Alman markası Varta Aküleri yanısıra Türkiye lideri yerli en iyi Mutlu akü ve Ekonomik diyebileceğimiz, Esan ve Yiğit akülerin de dahi en uygun kampanyalarla her zaman sektörün gündeminde yerini korumaktadır. Araç içi koltuk döşeme kılıfları, Can kapak modellerinde ve silecek çeşitlerinde geniş ürün yelpazesine sahip aradığınızı bulabileceğiniz bir dükkan. 

Hakan bey; Ayrıca akü alırken, depolarda beklemiş akülerin uzun ömürlü olamayacağını, teknik hizmet, voltaj ölçümü, akü şarj dolumu ve montaj ve tesbit hizmetlerini en verimli şekilde yapılması gerektiğini dile getirdi. 


ŞEHRİMİZİN ÖNEMLİ ŞAHSİYETLERİNİ SÜREKLİ YAZIP YAYINLAMAYA DEVAM EDECEĞİZ.

PARANTEZ OTO
(0212) 882 69 10Haberin Çekmecesi

Büyükçekmece  Haberleri

Z e k i   K ı r a n