5 bin çocuğa bayram hediyesi.

01.06.2019 02:06 Esenyurt Belediyesi, her bayram olduğu gibi bu yıl da Ramazan Bayramı öncesinde 3-11 yaş aralığında 5 bin ihtiyaç sahibi çocuğun bayramlık kıyafet ve ayakkabı ihtiyaçlarını karşılayarak yüzlerini güldürdü.
Esenyurt Belediyesi 5 bin çocuğu sevindirdi


  Esenyurt Belediyesi, Ramazan Bayramı nedeniyle ihtiyaç sahibi 5 bin çocuğa kıyafet ve ayakkabı yardımında bulunarak onları sevindirdi.Esenyurt Belediyesi, her bayram olduğu gibi bu yıl da Ramazan Bayramı öncesinde 3-11 yaş aralığında 5 bin ihtiyaç sahibi çocuğun bayramlık kıyafet ve ayakkabı ihtiyaçlarını karşılayarak yüzlerini güldürdü.


Esenyurt Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından yapılan incelemeler sonucu ihtiyaç sahibi olduğu belirlenen çocukların ailelerine yardımı alacakları yer ve zaman SMS mesajı ile bildirildi.


Esenyurt Belediyesi’nin eski binasına aileleriyle birlikte gelen çocuklar sıra beklemeden bir kimlikle yardımları aldı.


Yetkililer, yardımların dağıtımını iki gün içerisinde tamamlanacağını belirterek hem ailelerin yükünü hafifletmeyi hem de çocukların yüzünü güldürmeyi amaçladıklarını söyledi.Bayramlık kıyafetlerine kavuşan çocukların sevinci ise görülmeye değerdi.


Esenyurthaberleri
çekmecedenhaber